Zbiórka odzieży, obuwia, pościeli, koców - ZAWIESZONA

SZANOWNI PAŃSTWO!
Pragniemy bardzo podziękować wszystkim Mieszkańcom Gminy Krzęcin, którzy włączyli się w zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla naszych sąsiadów z Ukrainy.
W związku z szerokim odzewem ZAWIESZAMY zbiórkę ubrań, butów, koców i pościeli. Pozostałe rzeczy, żywność długoterminową, artykuły chemii gospodarczej przyjmujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 18:00 w sali Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie.
Pięknie dziękujemy za Państwa dobre serca!!!

odziez

czytaj więcej

Specjalne konto na pomoc osób uciekających z Ukrainy

UKRAINA

Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej w Krzęcinie, ks. Krzysztof Kontek utworzył konto do wpłat pieniędzy na pomoc dla naszych braci uciekających z Ukrainy.

nr konta: 26 8359 0005 2017 7000 0257 0003.

Właścicielem konta jest Parafia św. Jana Chrzciciela w Krzęcinie
Zachęcamy do pomocy!!!

czytaj więcej

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

ukraina

W dniu dzisiejszym, 28 lutego br. w Urzędzie Gminy Krzęcin odbyło się spotkanie gminnego sztabu ds. pomocy uchodźcom z Ukrainy. Uczestniczyli w nim Wójt Gminy Krzęcin, Bogdan Wojciech Brzustowicz, Sekretarz Ryszard Przywarty, Skarbnik Joanna Witkowska, Przewodniczący Rady Gminy, Artur Konopelski, Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej w Krzęcinie, ks. Krzysztof Kontek, Kierownik Przychodni, Marian Jędrzejczyk, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Alicja Kamińska, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej, Piotr Drobotko, Kierownik Zespołu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Janusz Suchorski, Gminny Komendant Ochrony Przeciwpożarowej, Ryszard Kośmider oraz Sandra Żuk i Janusz Giziński, pracownicy UG Krzęcin.

 

czytaj więcej

KOMUNIKAT

ukraina

Szanowni Mieszkańcy Gminy Krzęcin!
W związku z przybyciem do Gminy Krzęcin uchodźców z Ukrainy, głównie kobiet z dziećmi, po ucieczce przed wojną i bombardowaniem, uruchamiamy od dziś do odwołania zbiórkę rzeczy i artykułów spożywczych z przedłużonym terminem ważności.

Zbiórka będzie prowadzona od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00  do 18.00 w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie, ul. Szkolna 2, 73-231 Krzęcin.

W dniu 26 lutego 2022r. Punkt ten będzie czynny do godz.15.00.
W niedzielę, 27 lutego 2022r. dary będą przyjmowane od godz. 8.00 do 18.00

Za okazaną pomoc dziękujemy.


                        Wójt Gminy Krzęcin

 

czytaj więcej

Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025

npzSzanowni Państwo,

W związku z kontynuacją naszego projektu w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025 w zakresie profilaktyki chorób zakaźnych proszę o zapoznanie się z naszą ofertą bezpłatnych badań finansowanych przez Ministerstwo Zdrowia.
Szczegóły w załączniku.

Z poważaniem

Dr hab. n. o zdr. Angelina Wójcik-Fatla, prof. IMW
Kierownik Zakładu Biologicznych
Szkodliwości Zdrowotnych i Parazytologii
Instytutu Medycyny Wsi im. W. Chodźki w Lublinie

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 17 maja 2022, imieniny: Weroniki i Sławomira