Kolejna dotacja na usuwanie azbestu w 2019 r.

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na posiedzeniu w dniu 08 października 2019 r. postanowił udzielić Gminie Krzęcin dofinansowania w formie dotacji w wysokości do kwoty 34 110,00 zł na realizację zadania polegającego na: „Usuwaniu wyrobów zawierających azbest z terenu  Gminy Krzęcin”.

czytaj więcej

XIX Dzień Papieski

13 października br. pod hasłem "Wstańcie, chodźmy" obchodzono w całej Polsce XIX Dzień Papieski. Niedzielne obchody w Gminie Krzęcin rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą celebrowaną przez ks. Proboszcza Tadeusza Łuczaka.

czytaj więcej

Biesiada Kumoszek w Janowie

W sobotnie popołudnie, tj. 5.10.2019 r., w Ośrodku Wczasowym Janowo odbyła się Biesiada Kumoszek, zorganizowana przez Stowarzyszenie "Lider Pojezierza".

czytaj więcej

XX-lecie Powiatu Choszczeńskiego

W dniu 26 września br., w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie, z okazji jubileuszu 20-lecia Powiatu Choszczeńskiego, odbyła się IX Uroczysta Sesja Rady Powiatu.

czytaj więcej

"Gotuj z Powiatem"

„Gotuj z Powiatem” to hasło przewodnie niedzielnego wydarzenia, zorganizowanego z okazji 20-lecia Powiatu Choszczeńskiego. Gościem specjalnym była uczestniczka MasterChef, Joanna Studnicka z Wieliczki, która w rozmowie z prowadzącym event, Zbigniewem Garzyńskim, przyznała, że niemal do każdej z potraw dodaje…sól.

czytaj więcej

VII Sesja Rady Gminy Krzęcin

W dniu 18 września br. w siedzibie Urzędu Gminy Krzęcin odbyła się VII Sesja Rady Gminy Krzęcin VIII kadencji. Z uwagi na rezygnację Gminy Krzęcin z członkostwa w Związku Gmin Dolnej Odry, głównym tematem wczorajszych obrad było określenie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy Krzęcin.

czytaj więcej

Sołeckie Dożynki w Granowie

Tradycyjne Dożynki Sołeckie w Granowie, zorganizowane przez Radnych Granowa i Sołtysa z Radą Sołecką, odbyły się 14 września 2019 roku. Obchody Święta Plonów rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą, celebrowaną przez ks. wikarego Rafała Stachowiaka, następnie uczestnicy dożynek udali się do Wiejskiego Domu Kultury, gdzie czekały już na nich same niespodzianki.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 19 listopada 2019, imieniny: Elżbiety i Seweryna

Najbliższe wydarzenie: