XV Sesja Rady Gminy

sesja

W dniu 17 grudnia 2020 r., przy zachowaniu rygoru niezbędnych środków ostrożności, miała miejsce XV Sesja Rady Gminy Krzęcin, która w związku z sytuacją epidemiologiczną odbyła się w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krzęcinie.

czytaj więcej

Drodzy Mieszkańcy!

herbKierując się troską o zdrowie mieszkańców Gminy Krzęcin informuję o zmianach w ograniczeniach wprowadzonych przez rząd w ramach przeciwdziałania rozprzestrzeniania się epidemii wywołanej przez COVID-19.

Zmiany w obostrzeniach od soboty i poniedziałku:

czytaj więcej

Mural na krzęcińskim stadionie

Modernizacja murawy nie zakończyła inwestycji na krzęcińskim stadionie. Obecnie trwają prace nad wykonaniem muralu na dwóch ścianach trybun, równoległych do płyty boiska piłkarskiego. Mural jest formą malowidła ściennego o charakterze dekoracyjnym, często monumentalnego, mającą w sztuce długie tradycje.

klon

czytaj więcej

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krzęcin (2020)

Gmina Krzęcin informuje, że w 2020 roku uzyskała pomoc finansową na zadanie p.n. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krzęcin”, która pochodzi w 50% ze środków  Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz 50% ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

WÓJT GMINY KRZĘCIN
     BOGDAN WOJCIECH BRZUSTOWICZ

 

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 23 stycznia 2021, imieniny: Ildefonsa i Rajmunda

Najbliższe wydarzenie: