Umowa na modernizację murawy w Krzęcinie - podpisana!

umowa

W dniu dzisiejszym, tj. 14 lipca br., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Choszcznie doszło do podpisania umowy na udzielenie pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2020 r.

czytaj więcej

Wyniki II tury wyborów prezydenckich

wybory

W drugiej turze wyborów prezydenckich, która odbyła się w niedzielę 12 lipca 2020 r., udział w głosowaniu wzięło 1626 mieszkańców Gminy Krzęcin spośród 2838 uprawnionych do głosowania, w tym 25 wyborców na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania oraz 7 w formie korespondencyjnej za pośrednictwem pakietów wyborczych. Głosów nieważnych oddano 12, w tym 3 pakiety wyborcze. Frekwencja wyborcza II tury wyborów wyniosła 57,29%, tj. o 8 punktów procentowych więcej niż w I turze.

czytaj więcej

Montaż pomostu pływającego w Chłopowie

pomost

W dniu dzisiejszym, 6.07.2020 r., rozpoczął się montaż pomostu pływającego nad Jeziorem Chłopowo. Dzięki podpisanej w styczniu br. umowie z Zarządem Województwa Zachodniopomorskiego, Gmina Krzęcin otrzymała w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego wsparcie finansowe w wysokości 64.471,00 zł.

czytaj więcej

Rozkwit Chłopowa w pełni

Trwa właśnie montaż elementów siłowni zewnętrznej w Chłopowie przy Wiejskim Domu Kultury. Dwa projekty napisane przez Radną Gminy Krzęcin, Małgorzatę Matuszak, sfinansowane zostały z dwóch źródeł.

silownia

czytaj więcej

Grasz w szachy? – Zapraszamy do Chłopowa

szachy

W piątkowe popołudnie, 28 czerwca br., przy Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie Wójt Gminy Krzęcin, Bogdan Wojciech Brzustowicz uroczyście otworzył nowy obiekt sportowy „Szachy na glebie”, który służyć będzie Mieszkańcom Sołectwa Chłopowo i ich gościom. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie „Aktywny Senior” w Chłopowie, a środki na ten cel pozyskano z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik 2019-2020.

czytaj więcej

Zaproszenie do składania ofert - upowszechnianie kultury fizycznej 2020

herbWÓJT GMINY KRZĘCIN ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w sferze działalności pożytku publicznego na terenie Gminy Krzęcin w 2020 roku w zakresie upowszechniania kultury fizycznej:

1. „Przygotowanie klubów piłkarskich, w tym klubów uczniowskich, do rywalizacji w rozgrywkach ligowych i turniejach”;
2. „Promocja aktywnego wypoczynku i stylu życia nad wodą poprzez wędkowanie oraz propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Gminy Krzęcin”.

Wysokość środków przeznaczonych na realizację w/w zadań to  30.000 zł.

Termin składania ofert: 16 lipca 2020 r. do godz. 15:30

Więcej info: linkwww.bip.krzecin.pl

czytaj więcej

Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla wójta

sesja

15 czerwca 2020r. odbyła się XIII Sesja Rady Gminy Krzęcin, której tematami wiodącymi były raport o stanie Gminy i sprawozdanie z wykonania budżetu za 2019 rok. W związku z epidemią kornonawirusa, posiedzenie odbyło się w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krzęcinie

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest czwartek 13 sierpnia 2020, imieniny: Hipolita i Diany

Najbliższe wydarzenie: