Jarmark Świąteczny 2019

Jarmark Świąteczny w Gminie Krzęcin już od wielu lat wspaniale wprowadza nas wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku na gości czekało wiele niespodzianek: wspólne kolędowanie i smakowanie tradycyjnych wigilijnych potraw. Niestety w tym roku deszczowa i wietrzna pogoda spowodowała, że jarmark odbył w Wiejskim Domu Kultury w Granowie.

czytaj więcej

Ogłoszenie

Zgodnie z Zarządzeniem nr 71/2019 Wójta Gminy Krzęcin z dnia 26 listopada 2019 r. w sprawie ustanowienia dla pracowników Urzędu Gminy w Krzęcinie dnia wolnego od pracy i ustalenia terminu jego odpracowania, dzień 24 grudnia 2019 r. (wtorek) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy w Krzęcinie.

W związku z powyższym Urząd Gminy w Krzęcinie w tym dniu będzie nieczynny.

W zamian Urząd Gminy w Krzęcinie będzie otwarty w dniu 7 grudnia 2019 r. (sobota).

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

       Wójt Gminy Krzęcin
Bogdan Wojciech Brzustowicz

 

czytaj więcej

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krzęcin

Gmina Krzęcin informuje, że w 2019 roku uzyskała pomoc finansową na zadanie p.n. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krzęcin”, która pochodzi w 50% ze środków  Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz 50% ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

WÓJT GMINY KRZĘCIN
     BOGDAN WOJCIECH BRZUSTOWICZ

 

czytaj więcej

ZAKAZ SPALANIA ODPADÓW

Szanowni Państwo,
W związku z rozpoczętym okresem grzewczym przypominamy wszystkim mieszkańcom, iż obowiązuje ustawowy BEZWZGLĘDNY ZAKAZ SPALANIA ODPADÓW w piecach domowych oraz na terenie nieruchomości.

W związku z tym informujemy, że zgodnie z art. 155 i art. 191 ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz.U.2019 poz. 701 ze zm.) spalanie śmieci w piecach i kotłowniach domowych oraz na wolnym powietrzu jest zabronione i karalne. Zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz.U.2019 poz. 701 ze zm.) art. 191 - „Kto, wbrew przepisowi termicznie przekształca odpady poza spalarniami odpadów lub współspalarniami odpadów podlega karze aresztu albo grzywny”
Mandat do 500 zł Grzywna do 5000 zł

czytaj więcej

Piknik z Rewitalizacją - Brawo Granowo!!!

W ubiegłą niedzielę, 24.11.2019 r., w samo południe przy ulicy Zakładowej w miejscowości Granowo odbył się „Piknik z Rewitalizacją”. W ramach działań rewitalizacyjnych Mieszkańcy sołectwa zdemontowali stary plac zabaw i uporządkowali teren pod nowe miejsce zabaw dla dzieci.

 

czytaj więcej

Forum Liderów UTW

W dniach 22-23.11.2019 r. na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się IX Zachodniopomorskie Forum Liderów Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

czytaj więcej

Gminne Obchody Dnia Seniora

Dzień Seniora to szczególne święto, święto osób starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. Gminne Obchody Dnia Seniora połączone z Inauguracją Roku Akademickiego 2019/2020 krzęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbyły się 15 listopada br. w Wiejskim Domu Kultury w Granowie.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest czwartek 27 lutego 2020, imieniny: Gabriela i Anastazji

Najbliższe wydarzenie: