Statuetka Pierwszy Szczebel do Nobla w rękach SP w Krzęcinie!

szkola„Nobliści Polscy” Międzyszkolny Konkurs poświęcony popularyzacji dokonań polskich laureatów Nagrody Nobla. Choszczno 2021. Pod takim hasłem odbył się dzisiaj jubileuszowy XX Konkurs przybliżający sylwetki polskich Noblistów.
Zmagania konkursowe jak zwykle odbywały się w Zespole Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie. Uczestniczące w Konkursie szkoły powitała dyrektor ZS nr 2 Pani Barbara Ciecierska.

czytaj więcej

Co nas czeka podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2021? - II

renifery

Wczoraj informowaliśmy Państwa, jakie atrakcje czekają na Was w najbliższą niedzielę podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, już wiemy, że królować będzie festiwal pierogów!!! Ale to nie wszystko, bo sami powiedzcie, kto nie lubi krokietów, pasztecików, ciast domowych czy pierniczków?

czytaj więcej

Co nas czeka podczas podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2021?

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 zbliża się do nas już wielkimi krokami!!!
W galerii poniżej przedstawiamy Państwu już część atrakcji, świątecznych smakołyków, rękodzieło, które czekają na Was 12 grudnia od godziny 14:00 przy boisku "Orlik 2021" w Krzęcinie.
A wśród wystawców zobaczymy m.in. Koła Gospodyń Wiejskich w Chłopowie, Granowie, Krzęcinie i Objezierzu, Panią Wiesławę Bobryk, Samorząd Szkolny Szkoły Podstawowej w Krzęcinie.
No i nie zapominajmy o pysznym barszczu Wójta Bogdana Wojciecha Brzustowicza!!! 😍 W tę niedzielę każdy z Was będzie miał okazję poczuć się wyśmienicie!

pierogi
 

czytaj więcej

WKRÓTCE NOWE CHODNIKI W KRZĘCINIE

Trwa remont i przebudowa ciągu chodnikowego w pasie drogi powiatowej przy ul. Niepodległości w Krzęcinie.

Inwestorem zadania jest powiat choszczeński a wykonawcą Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Marek Leśniak Zieleniewo.

 

czytaj więcej

XXI Sesja Rady Gminy Krzęcin

We wtorek, 30 listopada br., w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krzęcinie odbyła się XXI Sesja Rady Gminy VIII kadencji, podczas której Wójt Gminy Krzęcin, Bogdan Wojciech Brzustowicz zapoznał radnych ze sprawozdaniem z prac w okresie międzysesyjnym.

sesja

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 29 stycznia 2022, imieniny: Zdzisława i Franciszka