Darmowy Internet od firmy E-CHO

W związku z realizacją projektu unijnego Operator E-CHO informuje, że ma do rozdysponowania 100 pakietów darmowego Internetu Światłowodowego o prędkości 100Mbps.

Mieszkańcy Gminy Krzęcin, objęci zasięgiem sieci E-CHO mają możliwość zawarcia umowy na okres 12 miesięcy. Promocja ograniczona czasowo (do dnia 30.06.2018 r.) oraz ilościowo (pula 100 darmowych umów).

Umowę na darmowy Internet można podpisać w Biurze Obsługi Klienta w Choszcznie przy ul. Rynek 2. Szczegóły pod numerem telefonu 95 715 9000. Zapraszamy!

czytaj więcej

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018 w Krzęcinie

W miniony piątek (22 czerwca br.) w Szkole Podstawowej w Krzęcinie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Podczas uroczystości Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz wraz z Inspektorem ds. Oświaty Magdaleną Czarnecką wręczyli uczniom z tej okazji nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, działalność sportową i godne reprezentowanie szkoły.

czytaj więcej

Festyn charytatywny "NIESIEMY POMOC DLA ANTKA".

Dzień 17 czerwca 2018 r. pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich ludzi dobrej woli. Zorganizowany w tym dniu, przez Stowarzyszenie Razem dla Gminy Krzęcin, Festyn Charytatywny „Niesiemy pomoc dla Antka” spotkał się ze wspaniałym przyjęciem. Piękna pogoda, mnóstwo atrakcji zarówno dla Najmłodszych jak i Starszych m.in.: bieg charytatywny dla Antosia, ogromne, kolorowe dmuchańce, pokazy wojskowe i strażackie, loteria, kiermasz rozmaitości, wojskowa grochówka, pieczone kiełbaski, domowe ciasta i pierogi, fotobudka, występy artystyczne, zdjęcia z Minionkiem, sprawiły wiele radości uczestnikom festynu.

czytaj więcej

Podsumowanie konkursu "ORZEŁ BIAŁY - NASZA DUMA"

15 czerwca br. w Choszczeńskim Domu Kultury Senator Grażyna Sztark wręczyła nagrody uczniom ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie. Te szczególne wyróżnienia dotyczyły, zorganizowanego przez Kancelarię Senatu RP, konkursu związanego z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

czytaj więcej

Dotacja KOWR-u dla Gminy Krzęcin

Cieszymy się, że możemy przekazać informację o uzyskanym przez Gminę Krzęcin wsparciu finansowym ze strony Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) na przebudowę i remont chodników przy osiedlu mieszkaniowym na ul. Mieszka I w Krzęcinie oraz drogi na ul. Osiedlowej w Granowie.

czytaj więcej

Gmina Krzęcin wnioskuje u Lidera Pojezierza

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ruszyły nabory konkursowe ogłoszone przez Stowarzyszenie LIDER POJEZIERZA. Gmina Krzęcin złożyła łącznie 4 wnioski, w tym 3 na zadania związane z rozwojem lokalnej infrastruktury oraz 1 na zadanie z zakresu ochrony dziedzictwa lokalnego.

czytaj więcej

Dotacja dla Żeńska

Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie podjął w dniu 29 maja 2018 r. uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej. Wśród samorządów, które otrzymają środki finansowe na ten cel, znalazła się również Gmina Krzęcin, która wnioskowała o przyznanie wsparcia na zakup i montaż 2 lamp solarnych przy boisku wielofunkcyjnym w miejscowości Żeńsko.

czytaj więcej

Patryk Łassa - TALENTEM ROKU 2018

Wojewódzki Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Szczecinie miał miejsce 9 czerwca br. w Zamku Książąt Pomorskich. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz. Naszą gminę, podczas przeglądu, reprezentowali: Magdalena Jaszkiewicz z Objezierza (instr. Agnieszka Konieczka) i Patryk Łassa z Mielęcina (instr. Ines Lubińska). Przypomnijmy, iż Magda i Patryk to laureaci szczebla powiatowego. Z nieukrywaną satysfakcją pragniemy Państwa poinformować, iż Patryk otrzymał dyplom „Talent Roku 2018” i 17 czerwca będzie reprezentował Gminę Krzęcin w Operze Szczecińskiej na kolejnym przeglądzie. Gratulacje serdeczne dla naszych Artystów!!!

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 21 sierpnia 2018, imieniny: Joanny i Franciszki

Najbliższe wydarzenie: