"Z SERCEM DLA GABRYSI"

Cóż to był za piękny dzień!!!" Po raz trzeci mieszkańcy zarówno gminy Krzęcin jak i powiatu choszczeńskiego pokazali, że los potrzebującego nie jest im obojętny. Słoneczna niedziela, (16.06.2019 r.) zgromadziła szerokie grono osób o dobrym sercu, które postanowiło w tym dniu wesprzeć leczenie małej Gabrysi Komorowskiej z Chłopowa.

czytaj więcej

SWING wyróżniony w Szczecinie!!!

W całej historii działalności zespołu tanecznego SWING takiego sukcesu jak sobotnie wyróżnienie podczas Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego, jeszcze nie było.

czytaj więcej

Sołectwo Mielęcin z Grantem w wysokości 10.000 zł

W tegorocznej edycji konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego "Granty Sołeckie 2019" dotację w wysokości 10.000 zł otrzymało Sołectwo Mielęcin. Sołtys Włodzimierz Bury wraz z poprzednią Radą Sołecką w osobach: Angelika Leończuk, Wiktoria Leończuk i Michał Bobojć wnioskowali o "Doposażenie miejsca lokalnej integracji w Mielęcinie". Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu mielęciński Klub Kultury wzbogaci się o nowe stoły i krzesła. W ramach projektu przewidziana jest również organizacja festynu dla mieszkańców Sołectwa Mielęcin.
Serdecznie gratulujemy!

czytaj więcej

SWING - Laureatem Powiatowej PARY!!!

Powiatowe eliminacje taneczne odbyły się 24 maja br. w Choszczeńskim Domu Kultury. Naszą gminę reprezentował zespół SWING, działający przy Gminnym Centrum Kultury w Krzęcinie. Instruktorem zespołu jest Pani Anna Argentati, a opiekunem Pani Agnieszka Józefiak.

czytaj więcej

Raport o stanie Gminy Krzęcin za 2018 r.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Krzęcin!

Na podstawie art.28aa ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t. j.  Dz. U. z 2019r., poz.506) Wójt Gminy w Krzęcinie przekazał w ustawowym terminie Radzie Gminy w Krzęcinie „Raport o stanie Gminy Krzęcin za 2018 r.”

czytaj więcej

Wyróżnienie promocyjne "Dęby Powiatu Choszczeńskiego"

W piątkowy wieczór w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie miała miejsce 4. edycja wyróżnienia promocyjnego „Dęby Powiatu Choszczeńskiego”. Wyróżnienie, ustanowione przez Radę Powiatu Choszczeńskiego w roku 2016, ma na celu uhonorowanie osób, organizacji, instytucji i firm działających na terenie powiatu choszczeńskiego i poza nim, które w szczególny sposób przyczyniają się do promocji i rozwoju powiatu.

czytaj więcej

Trening z Pogonią Szczecin

We wtorkowe popołudnie (14.05.2019 r.) na krzęcińskim Orliku miał miejsce darmowy trening "Pogoń z nami w piłkę", zorganizowany przez Fundację "Pogoń Szczecin Football Schools".

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 14 grudnia 2019, imieniny: Alfreda i Izydora