"Krok Bliżej Paraolimpiady"

W dniu 7 czerwca 2018 r. Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzęcinie zorganizował po raz dziesiąty zawody sportowe osób niepełnosprawnych pod hasłem „Krok Bliżej Paraolimpiady”. Patronat nad naszą imprezą objął Wójt Gminy Krzęcin Pan Bogdan Wojciech Brzustowicz. Nasz turniej odbył się na Stadionie Piłkarskim w Krzęcinie.

czytaj więcej

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW GMINY KRZĘCIN

W związku z wystąpieniem na terenie naszej gminy niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – suszy w uprawach,  Wójt Gminy Krzęcin informuje, że każdy rolnik który stwierdził powstanie w swoim gospodarstwie szkody może złożyć wniosek o oszacowanie szkód.

czytaj więcej

Warsztaty wędkarskie dla dzieci

3 czerwiec - Wędkarski Dzień Dziecka, tak można byłoby nazwać zajęcia dla dzieci zorganizowane przez Zarząd Koła PZW w Krzęcinie. Już na samym początku bardzo miłym zaskoczeniem dla wszystkich była frekwencja , bo na miejsce przybyła ponad 30 osobowa grupa dzieciaków w towarzystwie rodziców bądź opiekunów.

czytaj więcej

Granty Sołeckie w Gminie Krzęcin

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż w tegorocznej edycji konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie 2018” aż 3 sołectwa z naszej gminy skorzystają z dotacji w kwotach po 10.000 zł.
Warto przypomnieć, że w dniu 22 lutego br. wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz złożył w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie 4 wnioski sołeckie, z czego zakwalifikowały się zgłoszenia z Krzęcina, Żeńska i Chłopowa.

czytaj więcej

"Nowoczesna Szkoła - kompetentny Uczeń"

Od listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Krzęcinie realizowany jest projekt pn. "Nowoczesna Szkoła - kompetentny Uczeń" dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 - 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej

II Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej

II Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej już za nami. Wydarzenie, któremu podobnie jak w roku ubiegłym, towarzyszyła akcja charytatywna, miała miejsce 18 maja br. w Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie. Do tegorocznego konkursu, objętego patronatem Starosty Choszczeńskiego i Wójta Gminy Krzęcin, zgłosiło się 10 zespołów śpiewaczych, które zaprezentowały swoje umiejętności zarówno wokalne jak i sceniczne.

czytaj więcej

Zarządzenie nr 22/2018

Zarządzenie nr 22/2018

WÓJTA GMINY KRZĘCIN

z dnia 15 maja 2018 r.

o przeprowadzeniu konsultacji projektu uchwały Rady Gminy w Krzęcinie w sprawie zmiany uchwały Rady Gminy Krzęcin Nr VIII/64/2015 z dnia 24 września 2015 r. w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Gminy Krzęcin na lata 2014 - 2024.

Dostępne tutaj

czytaj więcej

Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka

W Bierzwniku, 11 maja br. odbyły się Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka. W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz oraz Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Andrzej Ogonowski i Skarbnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzęcinie Joanna Witkowska.

czytaj więcej

Konkurs "Policjant, który mi pomógł"

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji konkursu “Policjant, który mi pomógł”. Inicjatorem konkursu jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” i Instytut Psychologi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 21 sierpnia 2018, imieniny: Joanny i Franciszki

Najbliższe wydarzenie: