XII Sesja Rady Gminy Krzęcin

herbInformuję, że na wniosek Wójta Gminy Krzęcin, na podstawie art. 20 ust.3 ustawy z dna 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 poz. 713) oraz § 17 pkt 1  Statutu Gminy Krzęcin ( Dz. Urz. Województwa Zachodniopomorskiego z 2003 roku Nr 113, poz. 1926 i 1927 ze zm.) zwołuję posiedzenie nadzwyczajnej XII Sesji Rady Gminy Krzęcin VIII kadencji. Sesja odbędzie się w dniu 28 maja 2020 r. (czwartek), o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Krzęcinie, budynek sali gimnastycznej, ul. Pogodna 4.

czytaj więcej

KOMUNIKAT

Informuję mieszkańców, że:
1. Urząd Gminy Krzęcin, tylko 27 maja 2020r. (środa), od godz. 13.30 do 15.30 wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów. Przerwa spowodowana jest koniecznością przeprowadzenia konserwacji sieci teleinformatycznej urzędu.
2. W czwartek, 28 maja 2020r., niedostępni dla interesantów w godz. 9.00 -13.00 będą: Wójt, sekretarz i skarbnik (udział w XII, nadzwyczajnej, sesji Rady Gminy Krzęcin w Szkole Podstawowej w Krzęcinie).
Wszystkie osoby mające pilne sprawy urzędowe do załatwienia w środę i czwartek, w wyżej wymienionych godzinach, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną z odpowiedzialnymi komórkami UG lub konkretnymi urzędnikami prowadzącymi sprawę - w celu uzyskania informacji o trybie ich załatwiania. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Wójt Gminy Krzęcin

Bogdan Wojciech Brzustowicz

 

czytaj więcej

KOMUNIKATY SP w Krzęcinie

Zamieszczamy poniżej trzy komunikaty Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzęcinie dotyczące działalności tej placówki od 25 maja 2020r.

KOMUNIKAT I
w sprawie organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Krzęcinie

czytaj więcej

Trwa budowa ścieżki Krzęcinie

ścieżkaPrace przy ścieżce rowerowo-spacerowej idą pełną parą. Obecnie trwa drugi etap realizacji inwestycji pn. „Zagospodarowanie terenu nad jeziorem Krzęcińskim polegające na budowie ścieżki rowerowo-spacerowej, oświetlenia solarnego i pomostu z platformą widokową”. Pierwsze efekty widać już gołym okiem. W ramach wsparcia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 otrzymaliśmy na rok 2020 dofinansowanie w wysokości 316 141,57 zł, wkład własny wynosi: 34 506,50 zł.

czytaj więcej

47 komputerów do nauki zdalnej

zdalna szkola

Do Szkoły Podstawowej w Krzęcinie trafił już sprzęt komputerowy do zdalnej nauki. Gmina pozyskała na ten cel maksymalną kwotę z programu „Zdalna Szkoła”, tj. prawie 45 tys. złotych i kupiła 47 laptopów. Zostaną one rozdysponowane wśród uczniów krzęcińskiej szkoły.

czytaj więcej

Pomoc finansowa dla organizacji pozarządowych

program covid-19

Epidemia COVID-19 nie tylko dezorganizuje życie społeczne i gospodarcze, ale również wywiera negatywny wpływ na funkcjonowanie organizacji pozarządowych. W odpowiedzi na te problemy, w dniu 5 maja br., Prezes Rady Ministrów podpisał uchwałę dot. „Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19”.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest czwartek 28 maja 2020, imieniny: Augustyna i Jaromira

Najbliższe wydarzenie: