Styczniowe zajęcia UTW dla seniorów

Piątkowe zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku (18.01.2019 r.) w Krzęcinie cieszyły się dużym zainteresowaniem. A to za sprawą przeprowadzonego przez policjantów z choszczeńskiej komendy wykładu pn. „Nowe metody działania sprawców przestępstw popełnianych na szkodę seniorów”.

W ramach działań prewencyjnych asp. sztab. Monika Garbiak wraz z asp. sztab. Mariuszem Nawrockim i asp. sztab. Jarosławem Przybylińskim przedstawiając najnowsze metody i sposoby działania przestępców, apelowali o zachowanie należytej ostrożności. Funkcjonariusze wręczyli każdemu z uczestników elementy odblaskowe, a seniorzy odwdzięczyli się rękodziełem wykonanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzęcinie.
Druga część spotkania upłynęła pod znakiem nietypowej sesji zdjęciowej dla Mieszkańców Gminy Krzęcin. Profesjonalne zdjęcia, wykonane przez Panią Małgorzatę Kuźmińską z Choszczna, dostarczyły seniorom wielu pozytywnych emocji i niebywałej zabawy. W piątkowych zajęciach udział wzięli również Wójt Gminy Krzęcin, Bogdan Wojciech Brzustowicz i Prezes  Stowarzyszenia „Razem dla Gminy Krzęcin, Honorata Kłosek.

 

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest sobota 10 kwietnia 2021, imieniny: Michała i Makarego

Najbliższe wydarzenie: