Podium w czworoboju lekkoatletycznym

14 maja w Pełczycach odbyły się powiatowe zawody szkół podstawowych w trójboju oraz czwórboju lekkoatletycznym. Szkoła Podstawowa w Krzęcinie wystawiła swoją reprezentację w obu konkurencjach.

Szkoła Podstawowa w Krzęcinie wystawiła swoją reprezentację w obu konkurencjach.
W konkurencji czwórboju drużynowego (bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 600 m – dziewczynki i 1000 m – chłopcy) zarówno zespół dziewcząt jak i chłopców uplasował się na podium! Dziewczęta (Julia Wróbel, Iga Zadworna, Dorota Kleczewska, Wiktoria Sosnowska, Dominika Wasiak i Sandra Kąkolewska) zajęły pierwsze miejsce i 27 maja będą reprezentowały powiat choszczeński w zawodach wojewódzkich w Złocieńcu. Chłopcy (Maciej Mirski, Dominik Walusiak, Bartosz Przepiórski, Dawid Wodzyński, Kacper Bezetkin, Emil Lewandowski) zajęli trzecie miejsce tuż za drużyną ze Szkoły Podstawowej z Będargowa oraz zwycięzcami ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Choszczna.
Najlepsze rezultaty w trójboju, na który składał się bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal, wśród chłopców uzyskał Dawid Wodzyński (kl. V), a w rywalizacji dziewczynek - Iga Zadworna (kl. IV). Uzyskane przez nich wyniki nie pozwoliły jednak stanąć na podium.