"Zachodniopomorskie 30 Lat Samorządności i Przemian"

30latZ ogromną przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować, iż właśnie ukazała się najnowsza publikacja prezentująca rozwój społeczno-gospodarczy naszego regionu.
Efekty pracy ostatniego 30-lecia samorządów Pomorza Zachodniego znajdziecie Państwo w "Zachodniopomorskie 30 lat samorządności i przemian", albumie wydanym przez Negatyw sp. z o.o., www.polskamultimedia.pl.

Słowo wstępne skreślił Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz, który z dumą podkreśla, iż "30 lat to dużo czasu. Samorządy wykorzystały go niezwykle efektownie, wkładając w nie ogrom pracy".
Największym atutem naszej gminy są oczywiście walory przyrodnicze i krajobrazowe. W Gminie Krzęcin istnieją także dogodne warunki do wykorzystania energii wiatrowej i słonecznej. Mamy już 3 farmy wiatrowe liczące łącznie 14 elektrowni wiatrowych, a już wkrótce powstanie jeszcze jedna, składająca się z kolejnych 8 elektrowni. Gmina Krzęcin rozwija swoją infrastrukturę drogową, prowadzi inwestycje w zakresie budowy kanalizacji, sieci wodociągowych, termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz rewitalizacji. Niebawem zakończy się długo wyczekiwana budowa ścieżki spacerowej nad jeziorem w Krzęcinie.
Internetowe wydanie publikacji dostępne jest na www.polskamultimedialna.pl

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest poniedzialek 17 maja 2021, imieniny: Weroniki i Sławomira

Najbliższe wydarzenie: