Umowa na modernizację murawy w Krzęcinie - podpisana!

umowa

W dniu dzisiejszym, tj. 14 lipca br., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Choszcznie doszło do podpisania umowy na udzielenie pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2020 r.

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego reprezentował Członek Zarządu Stanisław Wziątek, a gminę Krzęcin Wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz i Skarbnik Joanna Witkowska.
Na początku poprzedniego miesiąca Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego podjął uchwałę o przyznaniu pomocy finansowej dla 88 zachodniopomorskich gmin i powiatów, przeznaczonej na modernizację bazy sportowo-rekreacyjnej, m.in. na remonty hal sportowych, sal gimnastycznych, stadionów piłkarskich, skateparków czy basenów.
W budżecie województwa zabezpieczono na ten cel 1,5 mln zł. Maksymalne wsparcie wyniosło do 50% wartości kosztów inwestycji, lecz nie więcej jednak niż 20 tys. zł.
Nasze zadanie pn. „Modernizacja murawy stadionu - boiska sportowego wraz z zakupem urządzeń nawadniających w miejscowości Krzęcin" uzyskało wsparcie w wysokości 19 000 zł. Całkowity koszt inwestycji to 42 120 zł.

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest czwartek 13 sierpnia 2020, imieniny: Hipolita i Diany

Najbliższe wydarzenie: