Możliwości pozyskania środków finansowych na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Wójt Gminy Krzęcin informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego pn. „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”, w ramach którego Gmina ma możliwość ubiegania się o środki finansowe na usuwanie folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag z nieruchomości znajdujących się na terenie gminy Krzęcin.

Osoby zainteresowane udziałem w programie na odbiór w/w odpadów, proszone są o wypełnienie i przekazanie ankiety do siedziby Urzędu Gminy Krzęcin, ul. Tylna 7, 73-231 Krzęcin (sekretariat) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 listopada 2019 r.

Druk ankiety dostępny w sekretariacie Urzędu Gminy Krzęcin i na stronie internetowej www.krzecin.pl
W przypadku nieotrzymania dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, zadanie nie będzie realizowane.

Ankieta do pobrania

 

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 14 lipca 2020, imieniny: Marceliny i Bonawentury

Najbliższe wydarzenie: