Dary Żywnościowe dla Mieszkańców Gminy

Już jutro od godziny 8:00 (5.04.2019 r.) w Klubie Kultury w Objezierzu wydane zostaną dla Mieszkańców naszej gminy dary żywnościowe w postaci aż 20 artykułów spożywczych. Pomoc żywnościowa została zorganizowana przez wójta Bogdana Wojciecha Brzustowicza i Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzęcinie we współpracy z Bankiem Żywności w Gorzowie Wlkp. w ramach Programu Operacyjnego "Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym".

Wśród artykułów znalazły się 2 rodzaje szynki, groszek z marchewką, koncentrat pomidorowy, ryż biały, mleko, powidła, cukier biały, makrela w oleju, kasza gryczana, buraczki, fasola biała, miód, pasztet, kabanosy, herbatniki, gołąbki, makaron jajeczny i kukurydziany.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pana Sylwestra Winnickiego, Pracownika Gminnego Centrum Kultury, Pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej i Zespołu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska za pomoc w rozładowaniu ciężkich palet z żywnością oraz Radnemu Panu Zdzisławowi Kuli za wypożyczenie sprzętu umożliwiającego sprawne wyładowanie darów.

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest czwartek 04 czerwca 2020, imieniny: Karola i Franciszka