Lokalny Program Rewitalizacji

Na posiedzeniu Rady Gminy w dniu 28 września 2017 r. krzęcińscy Radni podjęli uchwałę o przyjęciu Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Krzęcin na lata 2017-2023. Przed podjęciem uchwały przedstawione zostały cele rewitalizacji, omówiono zasady wyodrębnienia obszarów objętych rewitalizacją oraz dyskutowano nad zaplanowanymi do realizacji projektami przedsięwzięć inwestycyjno-remontowych.

czytaj więcej

Festyn w Mielęcinie "Żyj Sportowo, Kolorowo"

W ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”, w ubiegłą sobotę (16.09.2017 r.), w miejscowości Mielęcin odbył się festyn rekreacyjno-sportowy „Nasza przestrzeń- żyj sportowo, kolorowo”. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali: Sołtys Mielęcina Włodzimierz Bury, Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz, Gminny Animator ds. Rewitalizacji Małgorzata Matuszak oraz Prezes Stowarzyszenia „Razem dla Gminy Krzęcin” Honorata Kłosek.

czytaj więcej

FESTYN W KASZEWIE „RAZEM DLA SIEBIE”

W miejscowości Kaszewo przy Zespole Rekreacyjno-Sportowym, w dniu 2. września br., miał miejsce festyn pod hasłem „Razem dla siebie”. Impreza, która miała na celu integrację Mieszkańców sołectwa odbyła się w ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”. Sobotni festyn oficjalnie otworzył Pan Sołtys Tomasz Preis oraz Gminny Animator ds. Rewitalizacji Małgorzata Matuszak, którzy w swoim wystąpieniu podziękowali wójtowi Bogdanowi Wojciechowi Brzustowiczowi za umożliwienie przeprowadzenia działań rewitalizacyjnych na terenie naszej gminy.

czytaj więcej

"RAZEM DLA SIEBIE" w Kaszewie

Trwają intensywne prace nad realizacją inwestycji "Razem dla siebie" w Sołectwie Kaszewo. W ramach działań animacyjnych dot. projektu "Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia" powstanie przy boisku rekreacyjno-sportowym miejsce integracji i rekreacji dla Mieszkańców.

czytaj więcej

Aktywny Mielęcin

Sołectwo Mielęcin otrzymało od prywatnego darczyńcy piękne drzewka ozdobne, które zostały posadzone przez Mieszkańców przy Klubie Kultury, aby upiększyć jego otoczenie.

czytaj więcej

"Nowa przestrzeń" w Mielęcinie

Trwają intensywne prace nad realizacją inwestycji "Nowa przestrzeń" w Sołectwie Mielęcin. W ramach działań animacyjnych dot. projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia” powstanie przy Klubie Kultury miejsce integracji i rekreacji dla Mieszkańców.

czytaj więcej

Rewitalizacja Gminy Krzęcin

W ramach działań animacyjnych rozpoczęły się prace nad realizacją projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 06 marca 2021, imieniny: Róży i Wiktora

Najbliższe wydarzenie: