Podpisanie porozumienia dot. programu "Czyste powietrze"

czystepowietrze

W dniu wczorajszym, tj. 8 lutego br., w Szczecinie doszło do podpisania porozumienia dot. programu priorytetowego „Czyste powietrze”, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

czytaj więcej

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krzęcin (2020)

Gmina Krzęcin informuje, że w 2020 roku uzyskała pomoc finansową na zadanie p.n. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krzęcin”, która pochodzi w 50% ze środków  Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz 50% ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

WÓJT GMINY KRZĘCIN
     BOGDAN WOJCIECH BRZUSTOWICZ

 

czytaj więcej

Dotacja na usuwanie azbestu

podpisanieumowy

We wtorek 15 września 2020 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie doszło do podpisania umowy związanej z przyznaniem Gminie Krzęcin dotacji na kontynuację realizacji Programu usuwania azbestu z terenu gminy.

czytaj więcej

Program Priorytetowy "Czyste Powietrze"

Szanowni Mieszkańcy,
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie informuje, że od dnia 15.05.2020 r. obowiązują nowe zasady Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, dzięki któremu mieszkańcy  województwa zachodniopomorskiego mogą uzyskać atrakcyjne bezzwrotne (dotacyjne)dofinansowanie na wymianę źródła ciepła, wykonanie instalacji odnawialnych źródeł energii i kompleksową termomodernizację domu jednorodzinnego.

czytaj więcej

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krzęcin

Gmina Krzęcin informuje, że w 2019 roku uzyskała pomoc finansową na zadanie p.n. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krzęcin”, która pochodzi w 50% ze środków  Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz 50% ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

WÓJT GMINY KRZĘCIN
     BOGDAN WOJCIECH BRZUSTOWICZ

 

czytaj więcej

Wniosek o dofinansowanie w ramach Programu Antysmogowego

Gmina Krzęcin przystąpiła do konkursów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Zachodniopomorski Program Antysmogowy.
Wnioskujemy w ramach działania:
- RPZP.02.14.00 Poprawa jakości powietrza - Zachodniopomorski Program Antysmogowy (grant w wysokości 7.500,00 zł na wymianę źródła ciepła na niskoemisyjne). Wnioskowana kwota dofinansowania to 117.000,00 zł.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest poniedzialek 16 maja 2022, imieniny: Andrzeja i Wieńczysława