Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskiego sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczecinie realizuje projekt „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” w ramach Działania 6.1 Usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw w oparciu o system popytowy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, na podstawie umowy o dofinansowanie nr RPZP.06.01.00-32-K0003/16-00.

czytaj więcej

ZAPROSZENIE

ZAPRASZAMY
W dniu 24 lipca 2017 r. o godz. 15:00 w Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie odbywają się w ramach projektu "Program Społecznik-Zachodniopomorski System Wspierania Inicjatyw Oddolnych" warsztaty i spotkanie ze sztuką manualną-"Decoupage". Zajęcia poprowadzi Pracownia Rękodzieła SUZI z Radaczewa, a organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie "Aktywny Senior" z Chłopowa.

czytaj więcej

Ruszył Program "SPOŁECZNIK"

22. maja 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie odbyła się konferencja dotycząca Programu SPOŁECZNIK, zorganizowana w celu przedstawienia idei projektu finansowego wsparcia inicjatyw organizacji pozarządowych oraz środowisk nieformalnych.

czytaj więcej

Chór Gminny "Con Passione" w Sądowie

W dniu 11. marca br., podczas obchodów Dnia Kobiet w Sądowie, zaprezentował się Chór Gminny „Con Passione”, działający od pół roku pod kierunkiem Pani Sandry Żuk i Pana Pawła Lemiesiewicza. Na specjalne zaproszenie Pani Sołtys Sądowa, Katarzyny Andrzejewskiej, chór wykonał 4 utwory biesiadne, przy których wyśmienicie bawiła się zgromadzona publiczność. Gminę Krzęcin reprezentowali również nasi lokalni artyści, a zarazem uczestnicy chóru: Beata Dam z utworami: „Babę zesłał Bóg”, „Hallelujah”, Oliwia Grabiec z utworami „Cicho” i „Diamonds” oraz Aleksandra Rutkowska z piosenką „Żeby szczęśliwym być”.

czytaj więcej

Zaproszenie do składania ofert - upowszechnianie kultury fizycznej

WÓJT GMINY KRZĘCIN ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w sferze działalności pożytku publicznego na terenie Gminy Krzęcin w 2017 roku w zakresie upowszechniania kultury fizycznej:

 

1. „Przygotowanie klubów piłkarskich, w tym klubów uczniowskich, do rywalizacji w rozgrywkach ligowych i turniejach”;

2. „Promocja aktywnego wypoczynku i stylu życia nad wodą poprzez wędkowanie oraz propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Gminy Krzęcin”.

Wysokość środków przeznaczonych na realizację w/w zadań to  75.000 zł.

Więcej info: www.bip.krzecin.pl

Wzór oferty na realizację zadania publicznego 

czytaj więcej

​​​​​​​Ogłoszenie o naborze na członków Komisji Konkursowej

Wójt Gminy Krzęcin zaprasza do zgłaszania kandydatur na członków Komisji Konkursowej, w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego Gminy Krzęcin w roku 2017, w zakresie upowszechniania kultury fizycznej a także przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu poprzez organizację czasu wolnego osobom starszym i niepełnosprawnym oraz upowszechnianie wiedzy i jej praktycznego zastosowania wśród osób starszych.

czytaj więcej

Zaproszenie do konsultacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2017 rok

WÓJT GMINY KRZĘCIN ZAPRASZA

do konsultacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2017 rok.

Zapraszamy Organizacje do zgłaszania uwag i  propozycji  w odniesieniu do zapisów w projekcie  „Programu współpracy Gminy Krzęcin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie” na 2017 rok.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 10 kwietnia 2021, imieniny: Michała i Makarego

Najbliższe wydarzenie: