Chór Gminny "Con Passione" w Sądowie

W dniu 11. marca br., podczas obchodów Dnia Kobiet w Sądowie, zaprezentował się Chór Gminny „Con Passione”, działający od pół roku pod kierunkiem Pani Sandry Żuk i Pana Pawła Lemiesiewicza. Na specjalne zaproszenie Pani Sołtys Sądowa, Katarzyny Andrzejewskiej, chór wykonał 4 utwory biesiadne, przy których wyśmienicie bawiła się zgromadzona publiczność. Gminę Krzęcin reprezentowali również nasi lokalni artyści, a zarazem uczestnicy chóru: Beata Dam z utworami: „Babę zesłał Bóg”, „Hallelujah”, Oliwia Grabiec z utworami „Cicho” i „Diamonds” oraz Aleksandra Rutkowska z piosenką „Żeby szczęśliwym być”.

czytaj więcej

Zaproszenie do składania ofert - upowszechnianie kultury fizycznej

WÓJT GMINY KRZĘCIN ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w sferze działalności pożytku publicznego na terenie Gminy Krzęcin w 2017 roku w zakresie upowszechniania kultury fizycznej:

 

1. „Przygotowanie klubów piłkarskich, w tym klubów uczniowskich, do rywalizacji w rozgrywkach ligowych i turniejach”;

2. „Promocja aktywnego wypoczynku i stylu życia nad wodą poprzez wędkowanie oraz propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Gminy Krzęcin”.

Wysokość środków przeznaczonych na realizację w/w zadań to  75.000 zł.

Więcej info: www.bip.krzecin.pl

Wzór oferty na realizację zadania publicznego 

czytaj więcej

​​​​​​​Ogłoszenie o naborze na członków Komisji Konkursowej

Wójt Gminy Krzęcin zaprasza do zgłaszania kandydatur na członków Komisji Konkursowej, w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego Gminy Krzęcin w roku 2017, w zakresie upowszechniania kultury fizycznej a także przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu poprzez organizację czasu wolnego osobom starszym i niepełnosprawnym oraz upowszechnianie wiedzy i jej praktycznego zastosowania wśród osób starszych.

czytaj więcej

Zaproszenie do konsultacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2017 rok

WÓJT GMINY KRZĘCIN ZAPRASZA

do konsultacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2017 rok.

Zapraszamy Organizacje do zgłaszania uwag i  propozycji  w odniesieniu do zapisów w projekcie  „Programu współpracy Gminy Krzęcin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie” na 2017 rok.

czytaj więcej

Zaproszenie do składania ofert - upowszechniania kultury fizycznej

WÓJT GMINY KRZĘCIN ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w sferze działalności pożytku publicznego na terenie Gminy Krzęcin w II półroczu 2016 roku w zakresie upowszechniania kultury fizycznej:

Przygotowanie klubów piłkarskich, w tym klubów uczniowskich, do rywalizacji w rozgrywkach ligowych i turniejach;


Wysokość środków przeznaczonych na realizację w/w zadań to  39.250 zł.

Więcej info: http://bip.krzecin.pl/dokumenty/498

Wzór oferty na realizację zadania publicznego 

czytaj więcej

Nowe formularze do "małych grantów"

Uprzejmie informujemy, iż zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 kwietnia 2016 r. w sprawie uproszczonego wzoru oferty i uproszczonego wzoru sprawozdania z realizacji zadania publicznego http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2016/570 Wchodzi ono po upływie 14 dni od ogłoszenia, czyli od 10 maja br.obowiązują nas nowe druki w trybie uproszczonym.

czytaj więcej

Zawody Wędkarskie "O Puchar Wójta"

W minioną niedzielę tj. 24 kwietnia br. nad Jeziorem Krzęcińskim odbyły się zawody wędkarskie o PUCHAR WÓJTA rozpoczynające sezon 2016. Najlepszymi zawodnikami okazali się: Pan Krzysztof Iwaniec - miesce I; Pan Łukasz Bombol - miejsce II oraz Pan Michał Domowicz - miejsce III.

czytaj więcej

Produkty tradycyjne

Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” rozpoczyna procedurę zgłaszania produktów tradycyjnych na Listę Produktów Tradycyjnych.

Nasza szczęśliwa 13, to region mający nie tylko bogatą i niezwykle burzliwą historię, ale również posiadający zbiór fascynujących tradycji, zwyczajów i kultur. Ludność województwa zachodniopomorskiego pochodzi z różnych stron Polski przedwojennej i powojennej. Przybysze przywieźli tu różnorodną gamę smaków i potraw, które wkomponowały się w smaki występujące na tym terenie w okresie przedwojennym. Te różnorodne produkty i potrawy tworzą jedyny, niepowtarzalny region kulinarny. Jest on stosunkowo „młody”, bo liczy tylko kilkadziesiąt lat, ale ma już swoje sukcesy w postaci produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych.

czytaj więcej

Zaproszenie do składania ofert - upowszechniania kultury fizycznej

WÓJT GMINY KRZĘCIN ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w sferze działalności pożytku publicznego na terenie Gminy Krzęcin na rok 2016 w zakresie upowszechniania kultury fizycznej:

Promocja aktywnego wypoczynku i stylu życia nad wodą poprzez wędkowanie oraz propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Gminy Krzęcin

Wysokość środków przeznaczonych na realizację w/w zadań to  1.500 zł.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest poniedzialek 25 maja 2020, imieniny: Urbana i Grzegorza

Najbliższe wydarzenie: