Komunikat

Przypominamy, że zmiana sposobu zbierania odpadów, tj. z selektywnych na nieselektywne lub z nieselektywnych na selektywne, oraz zmiana liczby mieszkańców zamieszkujących nieruchomość powinna zostać zgłoszona w biurze Zespołu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, ul. Tylna 7, 73-231 Krzęcin lub w biurze Związku Gmin Dolnej Odry, ul. Narciarska 57, 74-500 Chojna.

czytaj więcej

Komunikat

W imieniu Przewodniczącego Zarządu Związku Gmin Dolnej Odry 
informuje się,  że dnia 
14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) 
Biuro Związku Gmin Dolnej Odry 
z siedzibą w Chojnie przy ul. Narciarskiej 57 
będzie nieczynne
Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.
 

czytaj więcej

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Dotyczy odpadów komunalnych odbieranych bezpośrednio z nieruchomości w ramach zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

Odpady wielkogabarytowe – to odpady komunalne, które ze względu na swoje rozmiary i masę, nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach/workach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych, między innymi: drzwi, okna, meble, sprzęt elektryczny i elektroniczny, sprzęt AGD, RTV, armatura sanitarna, materace, dywany, kołdry, donice, duże elementy dekoracyjne wyposażenia wnętrz, stolarka budowlana, opakowania i inne materiały o dużych rozmiarach.

czytaj więcej

Odpady zielone

DPADY BIODEGRADOWALNE

Zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Krzęcin odpady biodegradowalne, za wyjątkiem odpadów zielonych, zebrane na terenie nieruchomości należy gromadzić w pojemnikach na zmieszane odpady komunalne. Dopuszcza się zbieranie i gromadzenie odpadów biodegradowalnych w przydomowych kompostownikach.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 06 marca 2021, imieniny: Róży i Wiktora

Najbliższe wydarzenie: