Szansa na chodniki w Kaszewie

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż w dniu 15 października 2019 roku, Wójt Gminy Krzęcin, Bogdan Wojciech Brzustowicz otrzymał pismo z Rejonu Dróg Wojewódzkich w Pyrzycach dotyczące uwzględnienia w propozycjach do planu inwestycyjnego na rok 2021 przebudowy odcinka drogi wojewódzkiej nr 160 przebiegającej przez teren gminy Krzęcin.

czytaj więcej

Kolejna dotacja na usuwanie azbestu w 2019 r.

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na posiedzeniu w dniu 08 października 2019 r. postanowił udzielić Gminie Krzęcin dofinansowania w formie dotacji w wysokości do kwoty 34 110,00 zł na realizację zadania polegającego na: „Usuwaniu wyrobów zawierających azbest z terenu  Gminy Krzęcin”.

czytaj więcej

XIX Dzień Papieski

13 października br. pod hasłem "Wstańcie, chodźmy" obchodzono w całej Polsce XIX Dzień Papieski. Niedzielne obchody w Gminie Krzęcin rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą celebrowaną przez ks. Proboszcza Tadeusza Łuczaka.

czytaj więcej

Biesiada Kumoszek w Janowie

W sobotnie popołudnie, tj. 5.10.2019 r., w Ośrodku Wczasowym Janowo odbyła się Biesiada Kumoszek, zorganizowana przez Stowarzyszenie "Lider Pojezierza".

czytaj więcej

XX-lecie Powiatu Choszczeńskiego

W dniu 26 września br., w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie, z okazji jubileuszu 20-lecia Powiatu Choszczeńskiego, odbyła się IX Uroczysta Sesja Rady Powiatu.

czytaj więcej

"Gotuj z Powiatem"

„Gotuj z Powiatem” to hasło przewodnie niedzielnego wydarzenia, zorganizowanego z okazji 20-lecia Powiatu Choszczeńskiego. Gościem specjalnym była uczestniczka MasterChef, Joanna Studnicka z Wieliczki, która w rozmowie z prowadzącym event, Zbigniewem Garzyńskim, przyznała, że niemal do każdej z potraw dodaje…sól.

czytaj więcej

VII Sesja Rady Gminy Krzęcin

W dniu 18 września br. w siedzibie Urzędu Gminy Krzęcin odbyła się VII Sesja Rady Gminy Krzęcin VIII kadencji. Z uwagi na rezygnację Gminy Krzęcin z członkostwa w Związku Gmin Dolnej Odry, głównym tematem wczorajszych obrad było określenie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy Krzęcin.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 31 maja 2020, imieniny: Anieli i Petroneli

Najbliższe wydarzenie: