Konkurs kulinarny podczas Krzęcińskiego Święta Wiatraka

W konkursie kulinarnym, zorganizowanym podczas Krzęcińskiego Święta Wiatraka w dniu 27 czerwca 2015 r., wzięły udział 3 drużyny. Nad przebiegiem rywalizacji czuwała komisja z udziałem Jakuba Kuronia i Jolanty Nagler. Najlepiej spisały się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Krzęcinie, drugie miejsce zajęły Panie z Klubu Aktywnego Seniora w Chłopowie, a trzecie - Panie ze Stowarzyszenia Klubu Seniora "Granowiacy".

czytaj więcej

Jubileusz 40-lecia GKS KLON Krzęcin

Ceremonia wręczenia zawodnikom i działaczom klubu medali oraz odznak honorowych "Zasłużony dla Powiatu Choszczeńskiego" i "Zasłużony dla Gminy Krzęcin" podczas Krzęcińskiego święta Wiatraka w dniu 27 czerwca 2015 r.

czytaj więcej

Turniej Piłki Nożnej Orlików z okazji 40-lecia GKS KLON Krzęcin

Turniej, który odbył się na Stadionie w Krzęcinie w dniu 27 czerwca 2015 r., uświetnił jubileusz 40-lecia Gminnego Klubu Sportowego KLON Krzęcin i Krzęcińskie Święto Wiatraka. W niezwykle emocjonujących rozgrywkach I miejsce zajął GKS KLON Krzęcin, II - REMOR Recz, III - Orzeł Bierzwnik, IV - INA Ińsko, V - Drawa Drawno, VI - Zorza Dobrzany. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Dominik Walusiak, najlepszym strzelcem - Igor Młot, a najlepszym bramkarzem - Kamil Papierski.

czytaj więcej

Nagrody wójta za osiągnięcia artystyczne

W piątek, 26 czerwca 2015 r., w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie, nagrody wójta za osiągnięcia artystyczne i godne reprezentowanie Gminy Krzęcin w uroczystościach o charakterze gminnym, powiatowym i wojewódzkim odebrali młodzi krzęcińscy artyści: Weronika Bodnar i Maciej Radomiak. Laureatką nagrody wójta w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie została z kolei Martyna Żyta. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

czytaj więcej

VI sesja Rady Gminy Krzęcin

W czwartek, 18 czerwca br. obrady VI sesji Rady Gminy Krzęcin. rozpoczęła uroczystość powołania nowego radnego. W wyniku wyborów uzupełniających,mandat radnego po Ryszardzie Przywartym, który został sekretarzem Gminy, objął Andrzej Ogonowski.

czytaj więcej

Spotkanie z rodzicami przedszkolaków

W dniu 11 czerwca 2015 r  w auli Zespołu Szkół w Krzęcinie odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci (3, 4 i 5-cio letnich), którzy chcą posłać z nowym rokiem szkolnym 2015/2016 swoje pociechy do przedszkola. Oddziały przedszkolne będą funkcjonowały jako placówka feryjna przy Zespole Szkół w Krzęcinie.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Justyny i Waleriana

Najbliższe wydarzenie: