Jubileusz 40-lecia GKS KLON Krzęcin

Ceremonia wręczenia zawodnikom i działaczom klubu medali oraz odznak honorowych "Zasłużony dla Powiatu Choszczeńskiego" i "Zasłużony dla Gminy Krzęcin" podczas Krzęcińskiego święta Wiatraka w dniu 27 czerwca 2015 r.

czytaj więcej

Turniej Piłki Nożnej Orlików z okazji 40-lecia GKS KLON Krzęcin

Turniej, który odbył się na Stadionie w Krzęcinie w dniu 27 czerwca 2015 r., uświetnił jubileusz 40-lecia Gminnego Klubu Sportowego KLON Krzęcin i Krzęcińskie Święto Wiatraka. W niezwykle emocjonujących rozgrywkach I miejsce zajął GKS KLON Krzęcin, II - REMOR Recz, III - Orzeł Bierzwnik, IV - INA Ińsko, V - Drawa Drawno, VI - Zorza Dobrzany. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Dominik Walusiak, najlepszym strzelcem - Igor Młot, a najlepszym bramkarzem - Kamil Papierski.

czytaj więcej

Nagrody wójta za osiągnięcia artystyczne

W piątek, 26 czerwca 2015 r., w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie, nagrody wójta za osiągnięcia artystyczne i godne reprezentowanie Gminy Krzęcin w uroczystościach o charakterze gminnym, powiatowym i wojewódzkim odebrali młodzi krzęcińscy artyści: Weronika Bodnar i Maciej Radomiak. Laureatką nagrody wójta w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie została z kolei Martyna Żyta. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

czytaj więcej

VI sesja Rady Gminy Krzęcin

W czwartek, 18 czerwca br. obrady VI sesji Rady Gminy Krzęcin. rozpoczęła uroczystość powołania nowego radnego. W wyniku wyborów uzupełniających,mandat radnego po Ryszardzie Przywartym, który został sekretarzem Gminy, objął Andrzej Ogonowski.

czytaj więcej

Spotkanie z rodzicami przedszkolaków

W dniu 11 czerwca 2015 r  w auli Zespołu Szkół w Krzęcinie odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci (3, 4 i 5-cio letnich), którzy chcą posłać z nowym rokiem szkolnym 2015/2016 swoje pociechy do przedszkola. Oddziały przedszkolne będą funkcjonowały jako placówka feryjna przy Zespole Szkół w Krzęcinie.

czytaj więcej

Dzień Dziecka w Gminie Krzęcin

Uśmiech dziecka jest pełną słodyczy odpowiedzią na dobro. Staramy się o to, aby gościł na twarzy najmłodszych jak najczęściej. Dlatego z okazji Dnia Dziecka jak co roku dzięki Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie było to możliwe. Na terenie całej gminy w placówkach kultury w Granowie, Żeńsku, Mielęcinie, Krzęcinie, Przybysławiu, Objezierzu, Chłopowie, Rakowie, Kaszewie świętowaliśmy radośnie ten wyjątkowy dzień.

czytaj więcej

Przebudowa ulicy Jeziornej w Krzęcinie

Ruszyły roboty budowlane na ulicy Jeziornej w Krzęcinie, łączącej dwie drogi powiatowe. Ich celem jest poprawa płynności i bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wykonanie odwodnienia. Wykonawcą jest Firma TOM-BRUK Tomasz Apoczkin ze Sławęcina. Koszt tej inwestycji to kwota 293.754 zł, a termin realizacji upływa 30 czerwca br.

Sandra Żuk

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 05 kwietnia 2020, imieniny: Ireny i Wincentego

Najbliższe wydarzenie: